Analizator siarki XRF Cube 100S

Przenośny analizator siarki XRF Cube 100S

Przenośny analizator XRF Cube 100S do oznaczania siarki i chloru w olejach oraz produktach petrochemicznych, także w niskich zawartościach. Do analiz surowców, kontroli na etapach produkcji i badań wyrobów gotowych. Spełnia założenia MARPOL oraz normy ISO 8217, ISO 8754, ASTM D4294 i ASTM D6445.

Cube 100S to przenośny analizator oleju i innych produktów petrochemicznych, specjalnie zaprojektowany do wykrywania siarki i oleju w niskich zawartościach. Metoda XRF pozwala na szybkie, nieniszczące oznaczenie zawartości siarki bez skomplikowanego przygotowania próbki.

Kontrola na każdym etapie

Spektrometr sprawdza się przy analizach surowców petrochemicznych, kontroli jakości na różnych etapach produkcji oraz badaniu gotowych produktów petrochemicznych — na obecność siarki, chloru oraz innych pierwiastków, w zależności od indywidualnych potrzeb. Kompaktowa, przenośna konstrukcja ułatwia pracę zarówno w laboratorium, jak i w terenie.

Zgodność z normami

Model Cube 100S spełnia założenia Międzynarodowej konwencji o zapobieganiu zanieczyszczaniu morza przez statki (MARPOL) oraz inne normy międzynarodowe: ISO 8217 i ISO 8754 dla siarki, a także ASTM D4294 i ASTM D6445. Do laboratoryjnych analiz siarki z komorą próżniową przeznaczony jest EDX3200S; do najniższych limitów detekcji techniką MWD-XRF — EDX3300S. Wyślij zapytanie, a szybko otrzymasz ofertę cenową — napisz do nas.

Karta katalogowa (PDF)

Zapytaj o ten produkt

Szukasz odpowiedniego produktu?

Napisz do nas — pomożemy dobrać rozwiązanie.

Skontaktuj się