Szybkie testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 (Covid-19) - wykrywanie przeciwciał IgM/IgG

Szybkie testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 (Covid-19) - wykrywanie przeciwciał IgM/IgG (1)

Podczas, gdy cały świat musi się mierzyć z wybuchem pandemii koronawirusa (COVID-19, SARS-CoV-2), bardzo ważne stało się szybkie i miarodajne diagnozowanie osób potencjalnie zakażonych. Standardowe testy kliniczne PCR wymagają sprzętu, wykfalifikowanego personelu oraz przede wszystkim cennego czasu, którego coraz bardziej brakuje. I tu na pomoc jako dodatkowe narzędzie diagnostyczne mogą sprawdzić się szybkie testy przesiewowe, pozwalające na wstępne przebadanie większej liczby osób potencjalnie zakażonych w znacznie krótszym czasie.
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu nasza firma ma zamiar sprowadzić szybkie testy przesiewowe, działające na zasadzie detekcji przeciwciał IgM/IgG w krwi pacjenta.
Zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Nie prowadzimy sprzedaży osobom prywatnym.

Szybkie testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 (Covid-19) - wykrywanie przeciwciał IgM/IgG Przesiewowe testy immunochromatograficzne działają na zasadzie wykrywania przeciwciał klasy IgM i IgG w krwi osoby potencjalnie zakażonej. Przeciwciała produkowane…
Arabic Czech Estonian German Hungarian Latvian Lithuanian Russian Slovak Ukrainian Polish English