Wytrząsarki orbitalne TOS

Wytrząsarki TOS to funkcjonalne wytrząsarki orbitalne do zastosowań laboratoryjnych z cyfrową nastawą czasu i prędkości obrotów. W zależności od modelu dostarczane są razem z płaską platformą uniwersalną - model PD lub platformą z otworami, umożliwiającymi mocowanie uchwytów na kolby o różnych pojemnościach według potrzeb użytkownika - modele FD. Dostępne są uchwyty dla kolb o pojemnościach od 50 ml do 6 litrów. Wytrząsarki są ciche i łatwe w obsłudze, zajmują mało miejsca i sprawdzają się we wszelkich aplikacjach laboratoryjnych wymagających łagodnego mieszania lub energicznego wytrząsania. Laboratoryjne wytrząsarki TOS wyposażone są w duży, wygodny wyświetlacz LED umożliwiający nastawę czasu pracy oraz prędkości wytrząsania.

Każda wytrząsarka TOS została wyposażona w wytrzymały napęd przeznaczony do pracy ciągłej 24h/7, zapewniający stabilną i jednolitą  pracę  nawet  przy  niesymetrycznym lub maksymalnym obciążeniu i dużych prędkościach obrotów. Dodatkową zaletą tych wytrząsarek orbitalnych jest możliwość pracy w trudnych warunkach operacyjnych: temperatura od 4 do 40oC oraz wilgtoność od 20 do 80%. Dzięki temu, wytrząsarka może zostać umieszczona w inkubatorze, komorze klimatycznej lub chłodni co jeszcze bardziej pozwoli na kontrolę warunków wytrząsania.

Dodatkowe informacje

Specyfikacja techniczna:
MODEL  TOS-4030PD  TOS-4030FD  TOS-4838FD  TOS-6048FD
Typ ruchu     ruch orbitalny
Kontrola     wyświetlacz LED i klawiatura membranowa
Częstotliwość wytrząsania 20 - 250 obr./min   
Amplituda wychylenia 25 mm
Wymiary platformy   400 x 300 mm  480 x 380 mm  600 x 480 mm
Rodzaj platformy

 Płaska platforma
 na kolby i płytki

Platforma z otworami do  mocowania uchwytów na kolby Erlenmeyera o różnych pojemnościach ( od 50 ml do 6 litrów)
Timer     Cyfrowa nastawa czasu do 99h
Waga 11 kg  12 kg 18 kg  25 kg
Temperatura robocza od 4 do 40oC - możliwość pracy w chłodniach, inkubatorach i komorach klimatycznych
Wilgotność robocza 20 - 80%   
Akcesoria opcjonalne adaptery na próbówki, rama do mocowania uchwytów, uniwersalna platforma robocza na próbówki, kolby i zlewki o różnych pojemnościach.