Autosamplery HTA

Autosamplery HTA (3)

Autosamplery do chromatografów gazowych i cieczowych.

Autosamplery firmy HTA do chromatografów GC i GC-MS występują w wersji dozowania próbek ciekłych, w wersji headspace do pobierania próbek gazowych z fazy nadpowierzchniowej oraz jako dozowniki "all in one" łączące techniki SPME, HEADSPACE i LIQUID w jednym urządzeniu.

Autosamplery do chromatografów LC (HPLC, UHPLC, NanoLC, Preparative LC, LC-MS, IC) oferujemy w wersji ekonomicznej lub z opcją SPE ekstrakcji do fazy stałej (Solid Phase Extraction).

Dla bardziej wymagających aplikacji polecamy rozbudowane stacje przygotowania próbek obejmujące kolejne kroki przygotowania próbki ciekłej, oczyszczanie, filtracja, wirowanie, automatyczne otwieranie i zamykanie fiolek, ważenie itd.

Autosamplery HTA są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku chromatografami gazowymi GC i cieczowymi m. in. Agilent, Bruker, DPS, DANI, Pelkin Elmer, Shimadzu i wielu innych. Dzięki odpowiednio dopasowanemu interfejsowi autosamplery HTA nadają się zarówno do starszych jak i najnowszych wersji chromatografów. W zależności od budowy chromatografu występują w konfiguracji prawo lub lewostronnej.

Zastosowanie automatycznego podajnika próbek w analizie chromatograficznej znacznie skraca czas potrzebny na analizę, zapewnia lepszą powtarzalność oraz podwyższa wydajność pracy w laboratorium. Każda próbka dozowana jest w takim samym czasie, każdy nastrzyk kolejnych próbek jest identyczny co eliminuje błąd ludzki. Parametry takie jak szybkość pobierania próbki, szybkość i głębokość dozowania są programowalne.

Autosampler GC "all in one" model HT2800T to unikalny dozownik próbek firmy HTA o kompaktowej budowie, zaprojektowany zarówno do dozowania próbek ciekłych (ALS - Automatic Liquid Sampler), dozowania próbek gazowych…
Autosamplery GC do pobierania próbek gazowych z fazy nadpowierzchniowej w technice headspace, która umożliwia analizę trudnolotnych związków organicznych. Automatyczne dozowniki próbek headspace firmy HTA Dostępne są w wersji na 42…
Autosamplery HT3000A oraz HT3200A wyposażone są w kolorowy ekran dotykowy stanowiący wygodny interfejs umożliwiający obsługę, konfiguracje oraz kalibracje urządzenia bez konieczności stosowania sterowania zewnętrznego. Dzięki zaawansowanej automatyce urządzenia nie są…
Arabic Czech Estonian German Hungarian Latvian Lithuanian Russian Slovak Ukrainian Polish English