Autosamplery HTA

Autosamplery HTA (3)

Autosamplery do chromatografów gazowych i cieczowych.

Autosamplery firmy HTA do chromatografów GC i GC-MS występują w wersji dozowania próbek ciekłych, w wersji headspace do pobierania próbek gazowych z fazy nadpowierzchniowej oraz jako dozowniki "all in one" łączące techniki SPME, HEADSPACE i LIQUID w jednym urządzeniu.

Autosamplery do chromatografów LC (HPLC, UHPLC, NanoLC, Preparative LC, LC-MS, IC) oferujemy w wersji ekonomicznej lub z opcją SPE ekstrakcji do fazy stałej (Solid Phase Extraction).

Dla bardziej wymagających aplikacji polecamy rozbudowane stacje przygotowania próbek obejmujące kolejne kroki przygotowania próbki ciekłej, oczyszczanie, filtracja, wirowanie, automatyczne otwieranie i zamykanie fiolek, ważenie itd.

Autosamplery HTA są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku chromatografami gazowymi GC i cieczowymi m. in. Agilent, Bruker, DPS, DANI, Pelkin Elmer, Shimadzu i wielu innych. Dzięki odpowiednio dopasowanemu interfejsowi autosamplery HTA nadają się zarówno do starszych jak i najnowszych wersji chromatografów. W zależności od budowy chromatografu występują w konfiguracji prawo lub lewostronnej.

Zastosowanie automatycznego podajnika próbek w analizie chromatograficznej znacznie skraca czas potrzebny na analizę, zapewnia lepszą powtarzalność oraz podwyższa wydajność pracy w laboratorium. Każda próbka dozowana jest w takim samym czasie, każdy nastrzyk kolejnych próbek jest identyczny co eliminuje błąd ludzki. Parametry takie jak szybkość pobierania próbki, szybkość i głębokość dozowania są programowalne.

Autosampler GC "all in one" model HT2800T to unikalny dozownik próbek firmy HTA o kompaktowej budowie, zaprojektowany zarówno do dozowania próbek ciekłych (ALS - Automatic Liquid Sampler), dozowania próbek gazowych…
Autosamplery GC do pobierania próbek gazowych z fazy nadpowierzchniowej w technice headspace, która umożliwia analizę trudnolotnych związków organicznych. Automatyczne dozowniki próbek headspace firmy HTA Dostępne są w wersji na 42…
Autosamplery HT3000A oraz HT3200A wyposażone są w kolorowy ekran dotykowy stanowiący wygodny interfejs umożliwiający obsługę, konfiguracje oraz kalibracje urządzenia bez konieczności stosowania sterowania zewnętrznego. Dzięki zaawansowanej automatyce urządzenia nie są…