Model EDX3300S firmy Jiangsu Skyray Instrument Co., Ltd to unikalny przenośny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją fali (MWD-XRF) zaprojektowany pod kątem kontroli zawartości siarki w paliwach pod kątem normy ASTM D7039 (standardowa metoda badania zawartości siarki w benzynie i oleju napędowym). Dzięki zastosowaniu technologii MWD-XRF (Monochromatic Wavelength Dispersive XRF) mamy możliwość osiągnięcia możliwie najniższych limitów detekcji dla siarki. Niewielkie wymiary oraz konstrukcja spektrometru EDX3300S pozwalają na instalację w laboratorium mobilnym oraz pracę w terenie.

Przenośny kolorymetr o konstrukcji pionowej wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy.
Wykonuje pomiary barwy zarówno w trybie SCI jak i SCE. Kolorymetr wyposażony jest w wiele źródeł światła, dwie wymienne apertury pomiarowe (Ø8 mm i Ø4 mm).

Dzięki niewielkim wymiarom i wadze oraz rozbudowanym funkcjom pomiarowym może być stosowany niemal we wszystkich dziedzinach przemysłu i na każdym etapie produkcji.

Przenośny kolorymetr o konstrukcji pionowej wyposażony w graficzny wyświetlacz. Wykorzystuje pełnopasmowe źródło światła LED. Standardowa apertura 4mm oraz opcjonalnie dostępna 8mm.

Tester koloru umożliwia odczyt takich danych jak reflektancja (na podstawie trzech długości fali określonych przez użytkownika), wartość chromatyczności, wykres różnicy kolorów, wynik PASS/FAIL, przesunięcie (color offset) oraz symulację koloru.

W zestawie ładowarka, kabel USB, profesjonalny wzorzec bieli i czerni, oprogramowanie oraz walizka miesząca akcesoria.

EDX 6000C to zaawansowany laboratoryjny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii oferujący pomiary w atmosferze powietrza, próżni lub helu.
Poszerzony zakres pierwiastkowy (od F do U) oraz obniżone limity detekcji zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu w detektorze unikalnego ultra cienkiego okienka grafenowego.


Dodatkowo dostępne są cztery konfiguracje komory pomiarowej, które można dopasować pod kątem indywidualnych wymagań

Mieszadło z grzaniem i elektroniczną regulacją prędkości obrotowej w zakresie od 100 do 1400 obr./min. Cyfrowy wyświetlacz temperatury i prędkości obrotowej. Model przeznaczony do bardziej wymagających zastosowań. Cyfrowy wyświetlacz umożliwia monitorowanie całego procesu i precyzyjne ustawianie wszystkich parametrów.

Zestaw zawiera czujnik temperaturowy PT 1000 oraz statyw.

Produkt dostępny - czas realizacji zamówienia do 3 dni.

Model EQP-30 to ręczna prasa hydrauliczna o podwyższonym zakresie nacisku do 30 ton (dla tabletek 40mm). Łączy w sobie wytrzymałość i solidność z prostą i bezpieczną obsługą. System hydrauliczny zwielokrotnia siłę przykładaną przez użytkownika w chwili nacisku na dźwignię. Zastosowany system bezpieczeństwa automatycznie uwalnia ciśnienie nie dopuszczając do przekroczenia nacisku 30 ton. Do zastosowań laboratoryjnych: szkło, cement, gips, ceramika, próbki mineralne, krzemiany, żużel do technik analitycznych XRF, FTIR.

Model ST-HandyPump to pompa do podstawowych zastosowań. Świetnie sprawdzi się w instytutach badawczych, szkołach, uczelniach, laboratoriach lub jako pompa pomocnicza w procesie produkcyjnym. Obudowa wykonana jest z antykorozyjnej stali 304. Pompa może być wyposażona w głowicę jedno lub dwu kanałową.

Jednokanałowa kompaktowa pompa perystaltyczna z zupełnie nową głowicą KT15 dozuje ciecz o przepływie od 0.0033-326.55ml/min. Parametry takie jak zadana prędkość obrotowa, zadany przepływ i rodzaj wężyka ukazane są na 2.4” ekranie LCD. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła i przycisków membranowych. Pompa charakteryzuje się niskim poborem mocy i cichą pracą.

Cyfrowy homogenizator tkankowy Bioprep-24R to szybkie i niezawodne urządzenie do homogenizacji większości biologicznych próbek. Może pracować z 24 lub 12 probówkami zawierającymi tkanki skóry, mięśni, wątroby czy kości. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowych wibracji, urządzenie cechuje się wysoką powtarzalnością i szybkością przygotowywania materiału do analiz laboratoryjnych. Sprzęt posiada wbudowany kompresorowy układ chłodzenia.

Komory świetlne przeznaczone są do wizualnej oceny barwy oraz porównania przedmiotów w różnym oświetleniu. Urządzenia dostępne są z czteroma, pięcioma lub sześcioma źródłami światła. W komorach zastosowano obudowę wykonaną z drewna lub metalu. Komory świetlne są bardzo dobrym narzędziem do badania metameryzmu (zjawisko zmiany obserwowanego koloru przy różnym oświetleniu).

Strona 1 z 17